MT-1517

Marka: Sole Mineral
Model: MT-1517

Alkali pH Damlası 1 Adet

Fiyat : 25,00 YTL

Taksit Seçenekleri

Ad  

Ürün Özellikleri:
Bugüne kadar piyasaya çok farklı isim, içerik ve fiyatlarla Alkali damla adı altında ürünler sunuldu. Bazıları hakkında şikayetler duyuldu, bazıları işe yaramamasına rağmen yüksek fiyatlara satıldı vs vs. Bütün bunların üzerine, bu konuda ciddi araştırma yaparak en önemli konu olan sağlık açısından zararlı olmayan formülüyle sizlere Sole Mineral Alkali pH Damlasını sunmaya karar verdik.
 
Yüksek konsantre alkali solüsyon, potasyum hidroksit ile sodyum hidroksitin çok özel bir oranda karıştırılması ve mineral kristali ile desteklenmesi ile oluşmuştur. Bu solüsyonun distile su ile belirli bir oranda seyreltilmesi ile alkali damla oluşturulmuştur. Bu alkali damla alkali içme suyu oluşturmakta kullanılır.
 
Alkali sular bir ilaç olmamasına rağmen kullananların bir çok fayda sağladıkları görülmüştür. Vücuttaki asidi nötralize eder ve vücudumuzun asitlerden temizlenmesine yardımcı olur. Bunun sonucunda da bir çok kişinin sağlığında olumlu değişimler olmuştur. Herhangi bir sıvının alkali değerini yükseltmek için en çok sodyum hidroksit kullanılır. Buna rağmen insan vücudunda potasyum ve sodyumun özel bir dengesini tutmak çok önemlidir. Potasyumun uzun süreli kullanımı bu sodyum potasyum dengesinin bozulmasına neden olabilir. İşte bu amaçla sodyum hidroksit ile potasyum hidroksitin bir kombinasyonu kullanılmıştır. Tabii burada kullanılan kombinasyonda sodyum ve potasyum oranı çok önemlidir.
 
Sonuç olarak vücudun Sodyum-Potasyum dengesini bozmayacak özel oranda bir karışımla hazırlanıp Himalaya kristal tuzu ile 84 minerale çıkartılan Sole Mineral Alkali pH damlamız piyasanın en güvenilir Alkali damlası olarak yerini almıştır.
 
Alkali pH Damlası’in amacı; vücudun asit-alkali dengesini koruyarak kullanan kişinin fiziksel, zihinsel, ve duygusal performansını arttırmaktır. Kişinin kilo kontrolünü sağlamak ve uzun süreli sağlık halini korumaya yardımcı olmaktır.Dengesiz ve sağlıksız beslenme, aşırı stres, çevre kirliliği, yeteri kadar su tüketilmemesi ve egzersiz yapamama gibi nedenlere bağlı olarak vücutta biriken asidik artıklar; yorgunluk, obezite, diyabet, sindirim problemleri, kalp-damar hastalıkları, kemik erimesi gibi pek çok rahatsızlığı da beraberinde getiriyor. Hem bu rahatsızlıkların önüne geçmek hem de vücutta biriken toksinlerden arınarak, sağlıklı ve kolay bir şekilde kilo vermek ve bütünüyle sağlıklı bir yaşam sürebilmek için düzenli olarak alkali su içilmesi gerekiyor.
 
Yaklaşık 250 – 300ml olan 1 bardak suya 3 damla Alkali su damlası damlatarak içme suyunuzun pH’ını (suyun ilk pH değerine bağlı olarak) yaklaşık 10 na kadar yükseltebilir.Maximum fayda sağlamak için aç karnına ve yemek aralarında içilmesi önerilir. Bu sayede bikarbonat üretimi en yüksek oranda gerçekleşir. 50ml’ lik ambalaj içinde sunulduğundan alkali damlayı rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.Alkali su damlasının taşınabilir olması, vücudunuzun ihtiyacı olan yüksek pH’lı alkali suyu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde zahmetsizce içebilmenize olanak sağlar. Günde ortalama 5 bardak suya alkali damla eklenerek içilmesi önerilir.